Mūsų vertybės

Šveicariška kokybė

Kaip Šveicarijos bendrovė, stengiamės įkūnyti vertybes, susijusias su mūsų šalimi ir žmonėmis. Mes laikomės duoto žodžio, terminų ir susitarimų, o darbus atliekame kokybiškai ir patikimai. Kaip ir Šveicarija, mes sutelkiame stabilumą, kurį užtikrina mūsų ilga istorija, ir lankstumą, kurį užtikrina šiuolaikiškas lankstus požiūris ir veiksmingas sprendimų priėmimas.

Aistra

Mūsų kompanija buvo sukurta iš aistros ir šiandien spinduliuoja ją savo darbuose. Mūsų komandos myli savo darbą ir dėl partnerių mielai daro daugiau, negu iš jų tikimasi. Požiūris, kad nėra nieko neįmanomo, atvedė mus ten, kur esame šiandien, ir toliau padeda mums augti.

Tradicija

Per savo ilgą istoriją įgijome daug patirties, kuri užtikrino mums sėkmę praeityje, dabartyje ir užtikrins ateityje. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, kad augtume kartu su savo partneriais ir kad tai būtų naudinga abiem pusėms. Tokiame dinamiškame versle mes gerbiame tradicijas, tačiau suprantame tobulėjimo svarbą tiek „Ewopharmai“, tiek mūsų partneriams.

Atsakomybė

Įmonėje „Ewopharma“ prisiimame atsakomybę už savo atliekamą darbą – ne tik prieš partnerius, bet ir prieš pacientus, kuriems reikia mūsų parduodamų medikamentų. Labai vertiname etišką verslą ir mokome savo komandas atlikti darbus laikantis vidaus ir išorės taisyklių bei nuostatų.

Lojalumas

Mes didžiuojamės savo darbuotojų lojalumu. „Ewopharma“ vertina skirtingas kultūras ir įsitikinimus bei siekia sukurti geriausią darbo aplinką. Tai užtikrina vaisingą bendradarbiavimą, pagrįstą pasitikėjimu, kai bendravimas vyksta lygiomis teisėmis. Manome, kad tai yra ilgalaikės partnerystės, kuri yra naudinga visoms dalyvaujančioms šalims, pagrindas.